Váš příběh mě zajímá

CHCETE VYFOTIT? ❤ SOUTĚŽ!
Poslední dny jsem hodně pracovala na svých webových stránkách. Ptala se známých na názor, a dokonce bojovala sama se sebou, jestli to nesmažu (ženská, no:))
Nakonec vznikla dvojjazyčná verze, protože jsem sice v Německu, ale spoustu z vás potkávám i v Čechách a moc bych si přála mít tolik času na to vás všechny vyfotit.
A když už jsem to konečně z velké části dotvořila, řekla jsem si, že bych mohla za někým z vás přijet v průběhu příštího roku a vyfotit na místě, které máte rádi. Vás samotné, s dětmi, s rodinou, prostě jak budete chtít. Je jedno, kde jste, prostě si uděláme výlet k tomu, kdo nás zaujme svým příběhem, nápadem… 

Chcete?:) koukněte na můj Facebook pro víc informací. Budu se na váš těšit.

DO YOU WANT a PHOTO SESSION? ❤ GIVEAWAY!
I have been working a lot on my website these days. I asked some friends for their opinion, and even fought with myself because I was just one step to delete it all (hehe, woman :))
In the end a bilingual version was created. You know I am in Germany, but time to time I meet you in the Czech Republic and I wish I had so much time to take a pictures of all of you.
And when I finally finished it, it came to my mind, that I could come to one of you, probably in the next year, and make you some photos in the place you like. Photos of you, or of your kids, with your family, or simply as you wish. No matter where you are, we'll just make a trip to one of you who charm us with her/his story, or idea ...
Are you in? :) Check my facebook site for more information. I am looking forward to your comments.